• Обновено
Велигденскиот Остров Камен Статуа Смола Украс Риба Резервоарот Аквариум Декорација Gnome Терариум Рептил Резервоарот Вештачки Камен Дома Декор

Велигденскиот Остров Камен Статуа Смола Украс Риба Резервоарот Аквариум Декорација Gnome Терариум Рептил Резервоарот

DEN 182.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Тип:
Риба
Тежина:
110-400g
Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
Y-05
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Смола
Водни Украси Тип:
риба украси
Број На Модел На:
аквариум украси
Име на производ:
Велигденскиот Остров камен статуа
одговараат за:
сите аквариум риба резервоарот
Примена:
вода, трева за аквариум, риба резервоарот, риба сад
Type2:
аквариуми замокот
size1:
12.9X5.5CM
size2:
17.5X7.5CM
size3:
23.5X14CM

Купувачи како што избираат