• Обновено
5Meters,3мм Цветен Фацетирани Плоштадот Стакло Мушка Линк Бакар Синџир,се Меша Кристал Камења намали мушка Месинг Жица Завиткан Rosary Синџир

5Meters,3мм Цветен Фацетирани Плоштадот Стакло Мушка Линк Бакар Синџир,се Меша Кристал Камења намали мушка Месинг

DEN 549.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Објектот Висина:
0.5inch
Бренд Име:
srbstsq
Производ Карактеристики:
Стакло Синџир
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
LS805
Материјал:
Стакло
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
About 3mm
Количина:
5Meter/Многу

Купувачи како што избираат