• Обновено
Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 170mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 170mm хелиум владетел за струг машина

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 170mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 170mm хелиум владетел за струг машина

DEN 4545.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
KA200
Точка име :
кинеско линеарна скала
Достапни Measrus Должина:
30мм-360mm
Пресек Димензија:
16mm X 16mm
Резолуција:
1um/ 5um(0.001 mm/0.005 mm)
Повратен Сигнал:
TTL / ОВЖС-422-A
Точноста:
+/- 3, 5, 10 (20 степен, 680 Ф 1000mm)
Референтна Точка:
една единица по 50mm
Макс за Мерење на брзина:
60m/мин
Гаранција:
2 година

Купувачи како што избираат