• Обновено
Висок квалитет на Силни Магнетни алатка за држачот за Ѕид за правилно Поставена Лента полица режа plier нож алатка за складирање рек Хардверски Додатоци

Висок квалитет на Силни Магнетни алатка за држачот за Ѕид за правилно Поставена Лента полица режа plier нож алатка

DEN 320.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
кабинет
Број На Модел На:
lyh-117
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Големина:
As shown in the picture
Материјал:
Силни магнетни материјали
Име на производ:
Алатка за складирање бар
Видови на:
Алатка За Носител На
категорија:
Магнетна кутија за чување
перформанси:
алатка за складирање
Видови:
Алатки магнетно складирање
Карактеристики:
Магнетно складирање багажник
Име:
алатка за складирање
Наслов:
Магнетни алатка носителот
Тип:
алатка носителот магнетно
Употреба:
ѕидот полица

Купувачи како што избираат