• Обновено
(3 Стилови)OPPO A57 телефон случај OPPO A39 случај покрие Луксузни СТП кожа случај за oppo A57 A39 Паричникот случај со Стојат и Card Slot

(3 Стилови)OPPO A57 телефон случај OPPO A39 случај покрие Луксузни СТП кожа случај за oppo A57 A39 Паричникот случај

DEN 78.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
OPPO
дизајн:
Jewelled,Метален,Сјајни,Обична,Сјајот,Симпатична,Бизнис
Големина:
5.2 inch
Карактеристики:
Флип / Држачот / Стенд
Број На Модел На:
Телефон Случај
Функција:
Анти-удар нечистотија отпорни на потпирачот нечистотија доказ шок доказ
Материјал:
СТП Кожа Силикон Пластика
Компатибилен Модел:
OPPO A39 Телефон Случај
Компатибилен Модел 1:
OPPO A39 Паричникот Случај
Компатибилен Модел 2:
OPPO A57 Случај Маска
Тип:
Паричникот Случај Флип Случај Торбичка Случај
Големина:
5.2 inch
Is_Customized:
Yes
Мало Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат