• Обновено
16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер 3W GU10 RGB LED Сијалица AC85-265V Место LED Светилка за Дома Партија Декорација

16 Боја LED светлото на рефлекторите со IR-Далечински Контролер 3W GU10 RGB LED Сијалица AC85-265V Место LED Светилка

DEN 84.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Wattage:
3w
боја:
GU10
Тип На Објект:
LED Светилки
База Тип:
GU10
Напон:
85-265V
Бренд Име:
MengJay
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Просечен Живот (часот):
50000
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°):
60°
Обликот:
Annular
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
Спална соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
LED Чип Бренд:
Lumiled
Моќ Толеранција:
5%
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Должина:
76mm

Купувачи како што избираат