• Обновено
GTF 8.4 V 4x 18650 Водоотпорен Батеријата Пакет Случај Куќа Маска За Велосипед Велосипед Светилка

GTF 8.4 V 4x 18650 Водоотпорен Батеријата Пакет Случај Куќа Маска За Велосипед Велосипед Светилка

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
GF662
Батеријата Број:
4
екран:
No
Бренд Име:
GTF
Брзо полнење:
Yes

Купувачи како што избираат