• Обновено
бесплатен превозот метал судење рамка,сива боја, фиксна судење рамка, оптички судење леќа рамка 52~70mm добра qualty

бесплатен превозот метал судење рамка,сива боја, фиксна судење рамка, оптички судење леќа рамка 52~70mm добра qualty

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
dhoptical
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат