• Обновено
20 psc USB 2.0 да SATA, IDE S-ATA/2.5/3.5 Адаптер Кабел (Адаптер Кабел)

20 psc USB 2.0 да SATA, IDE S-ATA/2.5/3.5 Адаптер Кабел (Адаптер Кабел)

DEN 1121.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
semoic

Купувачи како што избираат