• Обновено
ТУРБО Кертриџ CHRA GT2049S 714716 708618 709035 726194 708618-0006 1313907 За Ford Transit V Mondeo III Dura Torq 2.0 L TDCi

ТУРБО Кертриџ CHRA GT2049S 714716 708618 709035 726194 708618-0006 1313907 За Ford Transit V Mondeo III Dura Torq

DEN 2531.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
714716-0004 726194-0001 726194-0002 726194-0003 726194-0004
Материјал Тип:
К18 708618-0004 708618-0005 708618-0006 708618-0007 708618-0008
Автомобил Производител:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT1549 751768-5004S 4405411 За Рено Лагуна Megane 1.9 L S40 V40 F9Q
Модел Година:
2000 - 1313907 1S7Q-6K682-АД 1C1Q-6K682-ЕА 1C1Q-6K682-DB 2C1Q-6K682BA
Објектот Должина:
10inch
Frequence Опсег:
708618-0011 709035-0001 709035-0004 709035-0005 714716-0003
Поставување на Возило:
714716 0004 726194 0001 726194 0002 726194 0003 726194 0004
Турбо Модел :
GT2049S 714716 708618 709035 726194 726194-0005 Турбо CHRA Кертриџ
Апликацијата возило:
За Ford Transit V Mondeo III 90HP 66Kw 2.0 TDCi Dura Torq ДИ 2000-
Примена на моторот:
Dura Torq 2.0 L TDCi 74kw 2.0 2.0 TDCi Ди 115HP 726194-0005 726194 0005
Дел Број.:
708618-0004 708618-0005 708618-0006 708618-0007 708618-0008
Дел Број .:
708618-0011 709035-0001 709035-0004 709035-0005 714716-0003
Дел Број.. :
714716-0004 726194-0001 726194-0002 726194-0003 726194-0004
Дел Број. .:
708618 0011 709035 0001 709035 0004 709035 0005 714716 0003
Дел Број.. . :
708618 0004 708618 0005 708618 0006 708618 0007 708618 0008
ОЕМ број:
1313907 1S7Q-6K682-АД 1C1Q-6K682-ЕА 1C1Q-6K682-DB 2C1Q-6K682BA
ОЕМ Број .:
2C1Q6K682BD 1S7Q6K682AK 1C1Q6K682EB 1C1Q6K682DB 2C1Q6K682BE

Купувачи како што избираат