• Обновено
20pcs/многу Етнички класичен стил златен конец ослободувањето ретро tassel hairpin коса додатоци трговија на големо пате клип деца

20pcs/многу Етнички класичен стил златен конец ослободувањето ретро tassel hairpin коса додатоци трговија на големо

DEN 575.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Hongmao
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Viscose,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
15754
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
Тип:
косата клип

Купувачи како што избираат