• Обновено
BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки дете бебе кадифен Полнети Играчка за Божиќ роденден подароци големи очи нилски коњ

BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки дете бебе кадифен Полнети Играчка за Божиќ роденден подароци големи очи нилски коњ

DEN 268.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Висина:
25cm
Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не близина на оган
Кукли Тип:
рака марионета
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Кукла кадифен играчки
Возраст Опсег:
< 3 години
Големина:
Должина 25cm
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пакет:
Пластични Кеси
боја:
Како Слики Кадифен Играчки

Купувачи како што избираат