• Обновено
H680/H780 Висок Притисок Airless Прскање Машина Професионални Airless Спреј Пиштол Airless Боја Sprayer Ѕид спреј Бои sprayer

H680/H780 Висок Притисок Airless Прскање Машина Професионални Airless Спреј Пиштол Airless Боја Sprayer Ѕид спреј

DEN 5520.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
H680, H780
Бренд Име:
LZHZXY
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Број На Модел На:
H680/H780
Тип:
airless спреј пиштол
Куп Волумен:
2.5 L/2.8 L
Моќност Тип:
упатство
Се Хранат Тип:
Притисок
H680 вистински мотор моќ:
1500W
Моќ Барања:
220V/50Hz
H680 максимален проток:
2.5 L/min вистински проток
Максимален работен притисок:
22 Mpa
Млазницата Дијаметар:
0.15-0.21 во
H780 вистински мотор моќ:
1800w
H780 максимален проток:
2.8 L/min вистински проток

Купувачи како што избираат