• Обновено
LED,2015~2017 WRX дневната Светлина,WRX магла светлина,WRX светлата,Трибека,baja,brz,impreza,justy,WRX taillight

LED,2015~2017 WRX дневната Светлина,WRX магла светлина,WRX светлата,Трибека,baja,brz,impreza,justy,WRX taillight

DEN 1848.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Субару WRX
Температура На Боја:
До 2015 да се 2018year
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
WRX-Година:
2015,2016
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Модел На Субару:
WRX
Објектот Дијаметар:
15inch
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил

Купувачи како што избираат