• Обновено
Нови Arriver Природни 24 8-50мм Бел Крст Барок Keshi Раѓа Бисер Ѓердани Мода Жена' s Бисер Накит

Нови Arriver Природни 24 8-50мм Бел Крст Барок Keshi Раѓа Бисер Ѓердани Мода Жена' s Бисер Накит

DEN 2136.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Не мора
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
N5399
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Барок
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Среќно
ѓердан боја:
Белата боја
накит големина:
8-50мм
должина на ѓердан:
24
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан тежина околу:
145g
накит shaper:
барокот се премине
ѓердан затворач:
злато позлатен затворач

Купувачи како што избираат