• Обновено
100pcs/set Сребро Алуминиумска Фолија Вакуум Кеси Sealer Патент Храна Складирање Пошта за Дома Чување 3 големини

100pcs/set Сребро Алуминиумска Фолија Вакуум Кеси Sealer Патент Храна Складирање Пошта за Дома Чување 3 големини

DEN 84.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
алуминиумска фолија торба
Материјал:
Алуминиумска Фолија Mylar

Купувачи како што избираат