• Обновено
Вен Дизајн Унисекс Бели Чевли Страна Се Насликани Се Виновни Круна Аниме Висока Врвот Чипка Девојки Платно Чевли Момчиња Обичните Патики

Вен Дизајн Унисекс Бели Чевли Страна Се Насликани Се Виновни Круна Аниме Висока Врвот Чипка Девојки Платно Чевли Момчиња

DEN 2136.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
NWS-211
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Купувачи како што избираат