• Обновено
20pcs Бела Топлина се Смалуваат Цевки Ракав Жица за Полнење Heatshrink Цевка 100mm 3/4:1 За Android Кабел за Податоци Mayitr

20pcs Бела Топлина се Смалуваат Цевки Ракав Жица за Полнење Heatshrink Цевка 100mm 3/4:1 За Android Кабел за Податоци

DEN 77.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
Топлина Се Смалуваат Цевки За Полнење
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Полиолефин

Купувачи како што избираат