• Обновено
[COSPLACOOL]Мажите чорапи во цевка чорапи Национален Стил за Мажи Памук, есен, зима и Топло, шарени 6 Бои calcetines hombre

[COSPLACOOL]Мажите чорапи во цевка чорапи Национален Стил за Мажи Памук, есен, зима и Топло, шарени 6 Бои calcetines

DEN 79.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
COSPLACOOL
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
w1229
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
EU35-46,US5-10
Тежина:
околу 40g
Карактеристики:
Дише
За сезоната:
Есен,Зима

Купувачи како што избираат