• Обновено
DIY RTD2556 HDMI VGA Аудио Lcd контролер одбор за полнење за lcd панел 1920X1080 LP156WF4-SPB1 N156HGE-EA1 N156HCA-EA1 N173HCE-E31

DIY RTD2556 HDMI VGA Аудио Lcd контролер одбор за полнење за lcd панел 1920X1080 LP156WF4-SPB1 N156HGE-EA1 N156HCA-EA1

DEN 671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
RTD2556-caison47
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Контролор одбор број:
RTD2556
Поддршка lcd модел:
LP156WF4-SPB1
Поддршка Резолуција :
1920x1080

Купувачи како што избираат