• Обновено
Семејството Тато Тато Ѓердани Тато Владетел Чекан Spanner Клуч Алатки Pendant Ѓердан Кожа Јаже Накит Мажите Денот на Таткото Подароци

Семејството Тато Тато Ѓердани Тато Владетел Чекан Spanner Клуч Алатки Pendant Ѓердан Кожа Јаже Накит Мажите Денот

DEN 43.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Околу 3cm
Број На Модел На:
N3566
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
Bespmosp
Функција:
Моден
Должина:
50cm
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Тато,Семејство
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Купувачи како што избираат