• Обновено
1Set Везови Материјал Пакет рачно изработени DIY Почетник Три -Димензионални Ткаенина Креативни Цвеќиња Пеперутка Модел Со Рамка

1Set Везови Материјал Пакет рачно изработени DIY Почетник Три -Димензионални Ткаенина Креативни Цвеќиња Пеперутка

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
Yes
Материјал:
коноп
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Стил:
Традиционален Кинески
Шаблон Тип:
Растенијата
Надворешното Пакување:
/
Стил:
модерен минималистички
Соодветен простор:
дневна соба
Крстот Бод Категорија:
комплет
Шема:
Цвеќиња / Трева / Остава
Материјал:
Канабис
Вез Тип:
Други Везови
бод крпа кт број:
Други КТ
реден број:
AE100258-AE100260
Големина:
30 * 30cm

Купувачи како што избираат