• Обновено
Нови 2017 пристигнување G Форма 3,5 мм Џек Слушаат Само Слушалката Слушалката За KENWOOD Радио-Звучник Микрофон

Нови 2017 пристигнување G Форма 3,5 мм Џек Слушаат Само Слушалката Слушалката За KENWOOD Радио-Звучник Микрофон

DEN 70.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Број На Модел На:
448F4N0995
Линија Должина:
Никој
Vocalism Принцип:
Други
Активен Бучава Отказ:
No
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Функција:
Преносни
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
No
Конектори:
Никој
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
OOTDTY
Со Микрофон:
No
Отпорот:
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Земја/Регион на Производство:
Кина
Слушалка Дизајн:
Канал Earbud (Во Ушниот Канал)
Одговара Дизајн:
Во Уво Само
MPN:
не се применува
Конектор(s):
3.5 mm џек
UPC:
не се применува

Купувачи како што избираат