• Обновено
Најдобри YBT Унисекс Најлон појас со Високи перформанси вежба Легура мазна тока појас младите студент отворено спорт неврзан појас каубој

Најдобри YBT Унисекс Најлон појас со Високи перформанси вежба Легура мазна тока појас младите студент отворено спорт

DEN 242.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Појас Должина:
110cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
LKCZK0629
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
bestybt
Стил:
Повик
Тока Должина:
5cm
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Платно
датум:
20180123
Појас боја:
Црна, Сина Каки Војска зелена
Појас Материјал:
Најлон
Појас тока материјал:
Легура
Појас тока стил:
мазна тока
појас големина:
110-130cm
Стил:
Повик
Применливи пол:
Неутрален
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат