• Обновено
6 КОМПЈУТЕРИ/Set Невидливо Мастило Пенкало Изграден во УВ Светлина Магија Маркер За Пенкало за Да го Користите C26

6 КОМПЈУТЕРИ/Set Невидливо Мастило Пенкало Изграден во УВ Светлина Магија Маркер За Пенкало за Да го Користите C26

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZHUTING
Тип:
Течност-Мастило
Број На Модел На:
мастило пен
Пишување Медиум:
Хартија
тип на мастило:
Суво-Избришете & Влажно-Избрише
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
No
Тип:
маркер пенкало
Пишување Точка:
Види вовед ве молиме
Мастило Боја:
многу бои
Квантитет На Пакет:
6 компјутери/set

Купувачи како што избираат