• Обновено
Змејот Спасување На Природни Камења, Камен Приврзоци Панк Жените Мода Сребрена Боја Накит Нишалото Куршум Lapis Lazuli Кварцен Камен Креваше

Змејот Спасување На Природни Камења, Камен Приврзоци Панк Жените Мода Сребрена Боја Накит Нишалото Куршум Lapis Lazuli

DEN 52.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
170415160234
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Кристал Столб
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
no
Fashioin камен:
панк-рок накит
Големина:
11x44x11mm
дупка:
5x8mm

Купувачи како што избираат