• Обновено
2015 година Нови Доаѓањето На Бебето е Најдобриот Подарок 20cm Сирење Мачка Прекрасна Симпатична Кадифен Играчки Едно Парче Слободен Испорака

2015 година Нови Доаѓањето На Бебето е Најдобриот Подарок 20cm Сирење Мачка Прекрасна Симпатична Кадифен Играчки Едно

DEN 91.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Мачки
Форма:
Слика Статуа
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
01
Карактеристики:
Мека, Образовни, Модел, DIY

Купувачи како што избираат