• Обновено
18 Природни 10-11mm ААА + 14KT Круг Бел Бисер Ѓердани>>> жените jewerly Бесплатен превозот

18 Природни 10-11mm ААА + 14KT Круг Бел Бисер Ѓердани>>> жените jewerly Бесплатен превозот

DEN 6143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
AAAA
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Круг

Купувачи како што избираат