• Обновено
1Set BCI15 BCI16 Компатибилни, Мастило Касети За Canon C-15 C-16 За Canon i70 i80 ip90 ip90v Печатач

1Set BCI15 BCI16 Компатибилни, Мастило Касети За Canon C-15 C-16 За Canon i70 i80 ip90 ip90v Печатач

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
MJCN15/16
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Карактеристики :
компатибилен кертриџ
одговараат на касети:
Одговараат за BCI15 BCI16 / C-15BK C-16C
одговараат на машина :
За Canon BJC-i70 i80 ip90 ip90v
боја:
c, m, y, k
Одговараат На Пазар:
Универзална Пазар

Купувачи како што избираат