• Обновено
Ailatu Нови Мажи & Жени Накит 6mm Црвен Камен Монистра Микро Пломба Циркон Змија Хривнија Животински Облик

Ailatu Нови Мажи & Жени Накит 6mm Црвен Камен Монистра Микро Пломба Циркон Змија Хривнија Животински Облик

DEN 184.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Мушка големина:
6mm
Материјал:
Ахат,Cz монистра, Бронза

Купувачи како што избираат