• Обновено
LED соларна итни крушка,Соларни полнење,Може да се применува секаде,Мали во големина и лесно да се преземе,бесплатен превозот

LED соларна итни крушка,Соларни полнење,Може да се применува секаде,Мали во големина и лесно да се преземе,бесплатен

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Wattage:
7W, 12W
База Тип:
E27
Тип На Објект:
Флуоресцентни
Бренд Име:
JIAKMJ
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Број На Модел На:
SY0082
Просечен Живот (часот):
30000
Боја Temp(К):
5600
боја:
Бела
Напон:
90-260V
Прозрачна Флукс:
540
Моќ Толеранција:
3%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)

Купувачи како што избираат