• Обновено
Сребро Злато Бојата Ѕвони за Жените и Мажите од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен со Кубни Циркони Неколку Љубител на Ветувањето Накит

Сребро Злато Бојата Ѕвони за Жените и Мажите од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен со Кубни Циркони Неколку Љубител

DEN 76.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4mm,6mm
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Utr8307
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Romad
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Свадба
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик, ААА+ кубни циркони
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Датира / Партија/ Подарок / Секојдневно носење /
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Женски / Машки
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Свадба прстен, од не ' рѓосувачки челик прстен, златен прстен
Тежина:
4g/6g

Купувачи како што избираат