• Обновено
CNC машина делови На Оската Ротари Оска tailstock 4 Оска со 80mm 3 Вилици Чак

CNC машина делови На Оската Ротари Оска tailstock 4 Оска со 80mm 3 Вилици Чак

DEN 5848.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Една оска-50F, А оска-80F
Број на Вилиците:
4
Број На Модел На:
3/4-вилицата чак шупливи окно
Бренд Име:
HONGTENG
моќност:
Електричен

Купувачи како што избираат