• Обновено
100PCS PAM8403 Супер мини дигитален засилувач одбор 2 * 3W Класа D дигитален засилувач од одборот ефикасно 2,5 до 5V USB напојување

100PCS PAM8403 Супер мини дигитален засилувач одбор 2 * 3W Класа D дигитален засилувач од одборот ефикасно 2,5 до

DEN 559.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
PAM8403 модул
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Купувачи како што избираат