• Обновено
PDR Алатка Paintless Дент Puller Влече Мост Рака Алатка Автомобил Дент Поправка Алатки за 4S Shop / DIY Поправка Човек / Автомобил Поправка Продавница

PDR Алатка Paintless Дент Puller Влече Мост Рака Алатка Автомобил Дент Поправка Алатки за 4S Shop / DIY Поправка Човек

DEN 216.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Полирање & Мелење Поставено Материјали
Име На Модел:
Автомобил Боја Грижа Алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
4.5inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Волумен:
-
Материјал Тип:
Пластични + Алуминиумски Легури
Специјални Функции:
поправка на дент на вашиот автомобил
Примена:
Боја & Украсување
боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Влечење Мост
Точка име :
pdr дент поправка алатка

Купувачи како што избираат