• Обновено
E Модел Компатибилен со Лего E2307 261pcs Витези Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и Девојчиња

E Модел Компатибилен со Лего E2307 261pcs Витези Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и Девојчиња

DEN 339.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
без оригиналната кутија
Бренд Име:
SLUBAN
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Фантазијата & Sci-Fi
Sci-Fi:
Витези
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
боја:
multicolor
is_customized:
Yes
Type1:
монтажа
Type2:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
2-4 Години
Возраст Range1:
5-7 Години
Возраст Range2:
8-11 Години
Возраст Range3:
12-15 Години

Купувачи како што избираат