• Обновено
Нов луксузен тешки занает рачно изработени перница покрие везени чипка flounces памук Сатен pillowcases свадба постелнина перница

Нов луксузен тешки занает рачно изработени перница покрие везени чипка flounces памук Сатен pillowcases свадба постелнина

DEN 719.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
470*740mm
Број На Модел На:
HZL
одделение:
квалитет
Бренд Име:
Julliette Сон
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
Непристојни Слика:
No
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Декоративни
Функција:
Декоративни
Стил:
Луксуз
Техника:
Рачно изработени

Купувачи како што избираат