• Обновено
Луксузна Приказ на прозорецот телефон случај За Coolpad Кул Промени S1 покрива Кожата C105 Флип случај СТП Кожа Случај Кул S1 задниот капак на школката

Луксузна Приказ на прозорецот телефон случај За Coolpad Кул Промени S1 покрива Кожата C105 Флип случај СТП Кожа Случај

DEN 220.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
PU
Пакет:
Случај & Screen Protector
Карактеристики:
За Coolpad КУЛ Промени S1 C105
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Coolpad КУЛ Промени S1 C105
Sytle:
стп кожа случај
Број На Модел На:
За Coolpad КУЛ Промени S1 C105
За:
За Coolpad КУЛ Промени S 1 C105
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За Coolpad КУЛ ChangerS1 C105
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Големина:
For Coolpad COOL Changer S1 C105
боја:
црна, бела bule.......

Купувачи како што избираат