• Обновено
Универзална случај за Алкател ONETOUCH Pixi 4 7.0/Pixi 3 7.0 7 инчен Таблет Стојат Заштитни Случај + бесплатно 3 подароци

Универзална случај за Алкател ONETOUCH Pixi 4 7.0/Pixi 3 7.0 7 инчен Таблет Стојат Заштитни Случај + бесплатно 3 подароци

DEN 201.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
Универзална
Материјал:
PU
Бренд Име:
AINIYO
Ширина:
14.1cm
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Должина:
21.1cm
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Број На Модел На:
Универзална
Компатибилен Бренд:
Универзална

Купувачи како што избираат