• Обновено
1PCS Широк Ленти Декоративни Прозорец Завеса Сино Бела Кафе Беж Бои Voile Чиста Слепи Завеса Панел За Модерна Дома Декор

1PCS Широк Ленти Декоративни Прозорец Завеса Сино Бела Кафе Беж Бои Voile Чиста Слепи Завеса Панел За Модерна Дома

DEN 284.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
W140 x H145cm, W140 x H175cm, W140 x H225cm, W140 x H245cm
Обработка:
дупка
Бренд Име:
Wholehome
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Тип:
Завесата
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Стил:
Медитеранот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
Завесата
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат