• Обновено
Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил подлога Автомобил Стил столче Покритие За Рено Сценски Fluence Latitud Koleos Лагуна

Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил подлога Автомобил Стил столче Покритие За Рено Сценски Fluence Latitud

DEN 453.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
сет парче:
4
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
Објектот Ширина:
48cm
Објектот Тежина:
0.66kg
Објектот Висина:
44cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
133cm
Специјални Функции:
Основна Функција
Mfg Серија Број:
Четири Сезони

Купувачи како што избираат