• Обновено
Голема-П 6.6 Ft / 2 M Mini DisplayPort (Thunderbolt) да HDMI Адаптер за Mac Книга, iMac, Mac Книга Воздухот, Mac Book Pro & Повеќе

Голема-П 6.6 Ft / 2 M Mini DisplayPort (Thunderbolt) да HDMI Адаптер за Mac Книга, iMac, Mac Книга Воздухот, Mac Book

DEN 309.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
2m
боја:
Бела
Бренд Име:
Голема-П
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
GuLT
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат