• Обновено
SUMRAY 3M 100T Алуминиумски Мотор Макара 8/10/12mm Внатрешна Понесе Времето Појас Макара 11mm Појас Ширина Заб Појас Макара

SUMRAY 3M 100T Алуминиумски Мотор Макара 8/10/12mm Внатрешна Понесе Времето Појас Макара 11mm Појас Ширина Заб Појас

DEN 729.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Создаден дијаметар:
8мм, 12mm, 10мм
Ширина:
11mm
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3M-100T-BF Времето Макара
Бренд Име:
SUMRAY
Тип:
Времето
Број на Заби:
100(100)
Забите на теренот:
3мм
Појас Ширина:
11mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
8/10/12mm
Вкупната висина:
20mm
перформанси:
Се користи за 10мм ширина 3M времето појас
функција 1:
3M HTD Времето Макара, 3M Заб Појас Макара
Карактеристика 2:
3M Тркало Макара, 3M Синхрони Тркало Макара
функција 3:
3M Stepper Моторни Макара, 3M CNC Појас Макара
карактеристика 4:
3M Заби Тркало Макара, 3M Времето Појас Макара
Функција:
Се користи во 3D принтер /Ласерски машини

Купувачи како што избираат