• Обновено
Корејски Обетки Мода Накит Сјајна Ѕвезда Имитација Обетки За Жените Темперамент Циркон Сите натпревар Студ Обетки Brincos

Корејски Обетки Мода Накит Сјајна Ѕвезда Имитација Обетки За Жените Темперамент Циркон Сите натпревар Студ Обетки

DEN 25.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
qiaoyue
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Број На Модел На:
сребрени обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Текстурата на материјалот:
Легура
Процес На Преработка:
дијамант
Мозаик материјал:
Легура Инкрустирани Вештачки Дијамант
Слика:
петокрака ѕвезда
Боја:
Злато, Сребро.
Обетки:
Накит
Brincos:
накит
обетки за жени:
Жените Подарок
Студ Обетки:
Моден Накит Кина
снег обетки:
обетки рубин
Метали Тип:
обетки рубин

Купувачи како што избираат