• Обновено
3D Целосно Покриени Водоотпорен Теписи Трајни Специјални Автомобили багажникот Душеци За Land Rover Discovery Range Rover Sport Evoque Freelander

3D Целосно Покриени Водоотпорен Теписи Трајни Специјални Автомобили багажникот Душеци За Land Rover Discovery Range

DEN 4291.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
црна, беж, црна, црвена, Црвена, Портокалова, Сина, кафе, Беж
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Land Rover Модел:
Freelander
Објектот Должина:
88
Објектот Ширина:
67
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
3.56kgs
Специјални Функции:
целосно покриени автомобил багажникот душеци за Land Rover
Име На Модел:
18-15-409-LR
Објектот Висина:
15
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Текстурата на материјалот:
TPE+XPE+ antiskid материјал
Обликот:
Стереоскопски 3d

Купувачи како што избираат