• Обновено
YIDATON Во Уво Слушалка Звучници 2 Pin Акустична Цевка Слушалки PTT Микрофон Слушалка за Baofeng за Kenwood Радио Воздух Цевка Слушалки

YIDATON Во Уво Слушалка Звучници 2 Pin Акустична Цевка Слушалки PTT Микрофон Слушалка за Baofeng за Kenwood Радио

DEN 386.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
Акустична Цевка Слушалки PTT Микрофон Слушалка за Baofeng
Максимален Домет:
3km-5км
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Is_Display:
No
Во-Слушалка За Уво:
за Baofeng за Kenwood Радио
Воздухот Цевка Слушалки :
PTT МИКРОФОН Слушалка
За Baofeng Радио:
водоотпорни слушалки

Купувачи како што избираат