• Обновено
Персоналните 925 Sterling Silver Двојно Срцето Birthstone Прстен DIY Име Прстен Прилагодите Накит Уникатен Подарок (JewelOra RI101976)

Персоналните 925 Sterling Silver Двојно Срцето Birthstone Прстен DIY Име Прстен Прилагодите Накит Уникатен Подарок

DEN 695.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
4mm
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
jewelora
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RI101976
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат