• Обновено
TAFREE Свежо цвеќе pendant ѓердан розова handpainted шарм лили цвет стакло печ pendant дама декорација pendant накит J319

TAFREE Свежо цвеќе pendant ѓердан розова handpainted шарм лили цвет стакло печ pendant дама декорација pendant накит

DEN 46.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
55cm
Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
J319
Обликотшема:
Плоштад
Pendant Големина:
За 25 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
накит
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Метал Заврши:
Антички Сребрен Позлатен
Стакло Cabochon Големина:
25 mm
Ѓердан Тежина:
околу 30 g
Синџир должина:
55 cm+5 см(се Прошири синџир)
MOQ:
1 Парче
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Ангажирање,Подароци
Пакет:
Giftwrap торба

Купувачи како што избираат