• Обновено
Восок и смола лента 110*300 МЕТРИ погоден за печатење на превозот етикета за повеќе бар код етикета печатач

Восок и смола лента 110*300 МЕТРИ погоден за печатење на превозот етикета за повеќе бар код етикета печатач

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
BK
Бренд Име:
HSENGPRT
Број На Модел На:
WR5110300
Применливи Опрема:
етикета печатач
Функција:
Компатибилен
Тип:
Восок и Смола лента
Големина:
110*300m
Тип:
Други

Купувачи како што избираат