• Обновено
3-копче кожа копче случај за BMW X1 X3 Х5 X6 E46 E90 F10 F30 G30 smart клуч со далечински управувач кутија заштита случај покрие Автомобил стил

3-копче кожа копче случај за BMW X1 X3 Х5 X6 E46 E90 F10 F30 G30 smart клуч со далечински управувач кутија заштита

DEN 118.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна црна линија и црна црвена линија
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за BMW X1 X3 Х5 X6 E46 E90 F10 F30 G30
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Купувачи како што избираат